BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Prašau, pakviesk mane kavos (5 puodeliai kavos)

Prašau pakviesk mane kavos. Taip norėčiau susitikti. Trumpam. Šitam bėgime baltintai akimirkai apie nieką. Pasakotum kažką, aš juokčiaus ir nepastebėtume kaip puodelio dugne išvystume mėnulio pilnatį.

Prašau pakviesk mane kavos. Ar sumuštinio. Ar dar ko nors.- Padarėlis purvinu kailiuku žiūri. Ir prašo kavos. Melagis. Lyg ledkalnio viršūnė. Kavos.. Lažinuos, kad už viską labiausiai norėtų iš virtuvės sklindančio „metas valgyti”, priekaištingo žvilgsnio į penketą matematikos sąsiuviny ir pastabos už nevalytus batus. O prašo kavos. Įžūlumas.


Prašau pakviesk mane kavos. Bet taip žinai, įspūdingai, kad visi pamatytų. Nu ką aš žinau, gal su kokia muzika ar šiaip video. Ką? Ne, senai negeriu, taigi balinimą pasidariau. Jo.Tai žiūrėk, tu ten gal dar kokį video pridėk. Kaip? Ne, ne, žiauriai užimtas, visai neturiu laiko jokiems susitikimams. Jo. Aha. Tai šita, pakviesk ten mane kavos.


Prašau, pakviesti mane kavos darbas. Cukranendrės sužaloti rankas ir kojas. Būti tik randai. Bėgti kraujas. Prašau pakviesti mane kavos laukas darbas! Aš dainuoti dainas Jūsų kavos laukas. Jūs šlovinti kava, bet daužyti mano broliai. Kavos kraujo pupelė. Prašau leisti man numirti kavos laukas darbas.

Tik prašau nekviesk manęs kavos. Prie kavos reiktų kalbėtis. Tu suirzus lauktum mano pasiaiškinimų, o aš norėčiau palikti taip kaip yra. Būtų daug tylos. Tu pradėtum verkti, o aš ieškočiau būdų pabėgti nuo tavęs. Jau antrą kartą.

@Chaim Machlev tattoos

Patiko (0)

Rodyk draugams

1 komentaras | “Prašau, pakviesk mane kavos (5 puodeliai kavos)”

  1.   Nova rašo:

    Ketvirtas toks geras! Ahh!

    [WORDPRESS HASHCASH] The poster sent us ‘0 which is not a hashcash value.

Rašyk komentarą