BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Archyvas: ‘BALTA’ kategorija

wave to wave

2018-06-05

you are my wave.

so close and so far. coming and leaving.

each full moon water level rise on my land.

so high that even tiers rises up from eyes.

Bunny can’t get wet. either can not leave shore.

wave to wave..

Labrinth - Jealous

Rodyk draugams

“what if”

2017-05-01

Dear bunny

I wanted to write this as a letter, but I was to scared. So I‘m writing it on sand, seashore. I don’t know how you feel,how is your life going, but whenever you feel sad, remember you changed someone’s life forever. You changed the way I feel about myself, about relationships, about carrots, about everything important in life. I don’t know if I ever find the strength to look in your eyes and say what you really meant to me, because I hurt you so much. I will never know if my decision was the right one,or not. I will always be thinking “what if”.

500 miles Joan Baez

Rodyk draugams

Tiksėjimai

2016-10-20

Rodyk draugams

Bunny and Women

2016-06-18

Bunny sees many women around him. But there is a one Woman.
It’s not the one you see on magazine covers or TV screen. She doesn’t know how to give a fake smile while walking on high heels and brand names on her accessories.
She let wind to play with her hair and it doesn’t matter what color or length they are.
She is not for everyone eyes. She gives pleasure to watch only for those eyes she chooses.
She wears a lot of big rings even secretly she dreams about a little ring for a lifetime.
She is beautiful in the morning even it’s not a beautiful morning. She will do everything to make it beautiful.
A Woman which makes you do things you thought you can’t do without her knowing about it.
She talks and even you don’t get what she want to say you still like to listen her. Voice. Body. A women smell who makes you come down and believe she is magical.
Women you can’t forget. Bunny either.

by ML.P

Rodyk draugams

When We Embraced

2016-05-08

Micah P Hinson

Rodyk draugams

Peach kitchen

2016-04-10

Rodyk draugams

three-and-a-half-boxes of memories

2016-03-25

Rodyk draugams

Wise Bunny

2015-08-30

2015.08.30

Rodyk draugams

Triušelis ir dar viena meilės istorija

2015-02-13

Pas Triušelį svečiavosi ponas Gibonas. Senas Triušelio draugas, kuris jau kelinti metai žadėjo jį aplankyti iš užjūrio kraštų. Triušelis labai tuo džiaugėsi. Draugai sėdėjo po vyšnia, gardžiavosi vaizdais, garsais, uogomis ir prisiminimais.

Visai netikėtai jų jaukią popietę nutraukė iš kažkur atšokus Voverė. Nelabai kreipdama dėmesio, kad Triušelis ne vienas, ji kaip visad stumdydama daiktus ant stalo puolė graudžiai pasakoti. Šį kartą apie taip, kaip ji iki ausų įsimylėjusi Ežį ir jis taip pat pametęs galvą dėl jos, kaip jie myli vienas kitą, bet jų kultūriniai ir goeografiniai skirtumai neleidžia jiems būti kartu. Triušelis galėjo prisiekti, kad dar prieš savaitę Voverė pasakojo apie medaus mėnesio planus su apuoku.

„Kaip man atsisakyti gyvenimo drevėse ir šokinėjimo šakomis, aš juk negaliu gyventi naktimis, o Ežys niekaip nenusieidžia ir sako, kad į medžius nelips”- beplepėdama ji vikriai atsisuko padėtą stiklainį uogienės ir letenėle kabindama saldumą toliau nepertraukiamai tarškėjo.

„Jis toks tamsuolis - jam tik programuoti patinka, naktimis nebent išlenda kur, aš juk saulės noriu, veiklos, su draugais susitikti. O dar tie jo dygliai, nei kaip gražiai sušukuosi, nei kokią skrybėlę pritaikysi. Ak, bet vis tiek myliu jį. Ir jis mane, bet tas mano laisvės kupinas gyvenimas. Nežinau nežinau…” Ponas Gibonas pagarbiai tylėjo, mat papasčiausiai nesuprato vietinės kalbos, o Triušelis nesuprato prasmės ir nematė tikslo kažką pasakyti. Ponia dažnai užšokdavo su savo nesibaigiančiom istorijom. Voverė toliau čiauškėjo, kol tarsi netikėtai pamatė prie stalo sėdintį poną Giboną ir jos monologas „už” ir „prieš” sustojo.

„O, jūs užsienietis!” - sušuko sužavėta Voverė -„Koks žavus įdegis! Mes labai džiaugiamės sulaukę savo apylinkėse tokių svečių”. Tada lengvabūdiškai krestelėjo savo pūstą uodegą ir paprašė: „Triušeli, būk geras, padaryk mums arbatos”.

Triušelis nuėjo į namelį palikdamas dar vienos meilės istorijos pradžią. Darydamas arbatą dar pagalvojo, kad truputi gaila Ežio juk kartu sėdėdavo mokyklos suole.

Rodyk draugams

Triušelis lyg šeštadienio rytas

2014-12-17

Rodyk draugams