BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Waltarė. Sinuhė. Tebai.

***

-Turbūt girdėjai, kad uždraudžiau tau gerti „krokodilo uodegą”, nes moteris, parodydama palankumą vyrui, pirmiausia jam ką nors uždraudžia, nūsdama pajusti savo galią.

Žmonės vienodi - visi į pasaulį ateina nuogi, o žmogaus širdis - vienintelis juos skiriantis matas. Žmogaus nevalia matuoti odos spalva, kalba, žmogaus nevalia matuoti drabužiais ir papuošalais, nevalia matuoti turtu ar skurdu, o vien širdimi matuoti valia.

Ir nors žmonės vienodi, Žuvys yra mano broliai, nes jos nemoka tuščiai kalbėti. Dykumos Vilkai - mano broliai, plėšrūs Liūtai mano broliai, o ne žmogus, nes žmogus žino ką daro.

Žmogus žino ką daro ir ką mato. Kiekvienas matė kaip iš vandens laikrodžio teka vanduo. Lygiai taip pat bėga žmogaus laikas, tačiau žmogaus laikas ne vandens laikrodžiu matuojamas, o tuo kas žmogui nutinka. Tai didi ir tikra tiesa, tačiau žmogus ją suvokia tik senatvėje, kai laikas teka bergždžiai, kai jau nieko nenutinka, nors jis taria, jog nutinka daug kas, ir tik vėliau suvokia, jog nieko neįvyko.

***

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą